2018-ieji – itin svarbūs metai visai „Stateta“ organizacijai. Paskutinius kelis metus stengėmės dėl vieno tikslo – tapti bene viena iš konkurencingiausių alternatyvų didiesiems kuro tiekėjams Lietuvoje ir tai daryti vartotojams siūlant sąžiningas kainas už kokybišką produktą.

Siekdami to baigiame atnaujinti degalinių interjerus, visos degalinės turi 12 rūšių kavos, platų šiltų užkandžių pasirinkimą, o siekdami patogumo vežėjams pastatėme papildomas kuro priedo AdBlue kolonėles.

Kokybei užtikrinti pasirinkti ir teisingi partneriai, tad paskutinis kelis metus mūsų degalines pasiekė kuras tik iš „Neste“, „Orlen“, o šiemet iš „Circle K“ kuro bazės. Negano to – jau metų pabaigoje Jus pasitiks nauja, viena iš moderniausių Baltijos šalyse, Stateta degalinė, šalia Kauno LEZ.

Dabar prieš akis dar vienas svarbus žingsnis. Jau netrukus Stateta atnaujins savo prekės ženklą, o klientus pradžiuginsime naujo dizaino ir naujomis galimybėmis praturtinta „BRO“ kortele, kuri pakeis dabartinę „Stateta card“ ir apjungs dar daugiau degalinių tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų! Tad smulkiam ir vidutiniam verslui būsime dar kokybiškesni bei lankstesni.

Atnaujintas mūsų prekės ženklas, kuriuo tapo šiaurinė žvaigždė, keliautojams nuolat rodanti kelią, nuo šiol švies dar ryškiau!